Pogledaj jedan post
Old 16.11.2006., 18:08   #13
+P: Zašto Isus Krist nije rođen na Balkanu
O: Nisu mogli naći 3 mudraca i djevicu.

+Vozi se pilot avionom, kad mu se odjednom pokvari avion, te se sruši se u Amazoniju. Kada je došao sebi, počeo se zahvaljivati Bogu što je živ. Izađe on iz aviona kad vidi da su oko aviona domoroci, svi naoružani kopljima i obojeni ratničkim bojama.
Pilot tad reče:
-O Bože, sad sam najeb'o.
Javi mu se glas iz nebesa:
-Još nisi. Vidiš li onog poglavicu, što jedini ima sablju u rukama? Idi do njega, uzmi mu sablju i ubij ga.
Pilot uzme sablju i ubije poglavicu, te podigne glavu prema nebu i upita:
-I, što sad?
Glas mu odgovori:
- Eee, sad jesi najeb'o.

+Prelaze Isus i apostoli preko malo većeg potoka. Kao i svi sveci i oni su hodali po površini vode. Gleda ih jedan seljak iz šume iza drveta. Gleda, i misli si on: - Ma idem i ja za njima. I krene on za njima kad ono "BLJUP!" propadne on u vodu. Dođe Isus do njega i kaže:
- Eee, sinko moj. Moraš ti izmoliti 20 Očenaša da bi mogao preći potok kao mi.
I tako, izmoli seljak 20 Očenaša na brzinu, krene za njima kad opet "BLJUP!", propadne. Kaže mu ponovno Isus:
- Eeeeee, sinko moj, moraš ti još 20 Očenaša izmoliti da bi mogao kao mi.
I hajde, što će, seljak opet izmoli 20 Očenaša, krene za njima, kad ono "BLJUP!!", opet propadne. Dođe Isus:
- Eeeeeeee, sinko moj...
Prekine ga Sveti Petar:
- Daj nemoj ga zajebavat, reci mu gdje je kamenje!!

+Šeta Isus pustinjom i naleti na nekog slijepca. Pita ga Isus:
- Je li slijepče, što ti tražiš ovdje?
- Tražim sina svuda po svijetu.
- Reci mi, kako ti izgleda sin.
- Pa, ima čavao u jednoj ruci, čavao u drugoj ruci, također čavao u jednoj nozi i čavao u drugoj nozi.
- TATA!
- PINOKIO, sine moj!

+Tri dokaza da je Isus bio Dalmatinac:
1) Pretvarao je vodu u vino.
2) Nije ništa radio, nego je samo hodao okolo.
3) Ako je nekad nešto i napravio, onda je to bilo pravo čudo.


+P: Koje je najbolje zanimanje na svijetu?
O: Svećenik. Svakog dana gledaš svog šefa razapetog na križu!!!

+Šest ljudi voze se u avionu. Doktor, svećenik, advokat i troje djece. Odjednom avion poče gubiti visinu i motori otkazaše. Pilot im javi preko razglasa da će se avion srušiti i da za putnike ima samo tri padobrana. Svi usplahireni skočiše u jedan glas:
- Spasite djecu! - povika doktor.
- Ma, jebeš djecu! - viče advokat.
- A je l' imamo vremena? - pita svećenik advokata.
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom