Pogledaj jedan post
Old 11.03.2011., 17:21   #337
Ajde idemo ovako svi fino odite u profil na ovoj temi i ja ću s vama zajedno i stavimo Sunday Morning na ignor, molim vas.
Em će pričati sama sa sobom, em neće zagađivati temu svojim / namjerno negativnim/ opusom na ovu seriju.
Ajde kad netko dođe i kaže serija je sranje i ne valja, ok to je tvoje mišljenje, ali svaki dan ostaviti po nekoliko komentara da je serija sranje je trollanje.

Klik Ovdje: https://www.forum.hr/profile.php?do=ignorelist i na IGNOR, ja već jesam

No sad idemo dalje.
Epizoda kao i jučerašnja odlična, posebno mi se sviđa ta dinamičnija radnja, koja nije dosadna, kako to bude na početku svih serija.

Quote:
splićanka1983 kaže:
da, i ja to primjetih. mislin da ne valja dobivat stalno takve uloge, jer se onda ne afirmiraš ka glumac, nego te svi podsvjesno vide ka nekog naivčinu koji teži za nečim nedostižnim dok ne lupi glavom o zid. pa i takve uloge dobivaš. a i čungić. neman ništa protiv njega, ali da li je ikad glumija nekog negativca? koliko se mogu sititi i koliko san gledala, uvik je bija pozitivac. sa ili bez bogatstva. ili konja. ni to nije dobro. njih 2 (lucero i španićka) su bile i jedno i drugo (čak i u istim serijama) i tu se pokazala njihova veličina. a ovo glumljenje stalno istog karaktera mi ne pokazuje ništa o samom glumcu. volila bi npr. eto čungića vidit negdi kao negativca. to bi bilo zanimljivo
Upravo tako, trebaju malo promijeniti ulogu i način glume. Npr. on je sigurno dobio scenarij prije snimanja, već kad je vidio da je uloga potpuno ista kao u MEPS, mogao je odbiti, ovako je monoton i sebi i drugima koji ga vide kao potencijalnog glumca u drugim projektima.

Lucero mi briljira i kao negativac i kao pozitivac, a sad kad ode na imanje to je pravi mix pozitive i negative, savršeno

Scenu u autu nisam vidio, stavio sam da mi snima svaku epizodu, samo sam pogledao pola i morao ići raditi, tako da večeras pogledam cijelu epizodu
__________________
Nekada sam bio ljudsko biće, željan ljudske pažnje, razgovora i prijateljstva - ali onda sam dobio modem.
Erag0n is offline  
Odgovori s citatom