Tema: Njemačka
Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 17:43   #3211
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Kod selidbe u novi stan, vračaš premiju?
Sad sam gledala tu web stranicu,kako misliš automatski odkažu ugovor?Npr., moj sadašnji ugovor za struju ima uvjet odjave 3 mjeseca prije isteka.
Pa oni Ce ga,otkazati kada mogu, znaci na vrijeme i tada ti spajaju novi.
Ako selis i tamo možes prenijeti ugovor naravno ne vracas, ako ne možes prenijeti ugovor i ne izpunjavas uvjet 12 ili 24 mjeseca.

Ako ti sklopis ugovor sa njiman oni Ce od tada se brinuti tebi za ugovor, znači u smislu da ćeš ti dobiti obavijest da ti se tada i tada mjenja distributor i to je to.
Oni će uvijek naći najbolju cijenu i to je njihov servis. I naravno će dobiti neki % od distributora. I dok god ima tih premija će ti redovno svaki 12 ili 24 mjeseca mijenjati distributera struje. Jer u tim premija je najviša razlika i dobit.

Primjer
Firma A u godini 800€
Firma B 840€
Firma C 880€
Ako ti svaka firma plaća pod uvjetom da si novi mušterija i da nisi imala u zadnji 24. Mjeseca ugovor kod njih premiju od 120€ za ugovor od 12 mjeseci Ce ti oni sklopiti redom A,B,C, i ponovno tako.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline