Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 20:05   #20
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Ali zašto toliki hate prema Genisysu, sa činjenicom da tamo negde u budućnosti je izgrađen vremeplov dolazimo sa zaključkom da prošlost nije određena i da je moš menjati beskonačno broj puta stoga Genisys opisuje samo jednan od beskonačnih načina menjanja vremenskih linija. Isto i za Terminator: The Sarah Connor Chronicles seriju, meni je simpa videti drukčiju verziju događaja iz više vremenskih linija.
Nemoš je mjenjat beskonačno ako je Skynet uništen a uništen je u budućnosti, to se jasno kaže u jedinici i duji da je Skynet uništen pod liderstvom Connora, zato je Skynet htio njega eliminirat te naravno nije uspio, ništa dalje niti više od toga nema, Skynet je uništen, pa vodeći se time sigurno da Connor i ljudi kad su uništili Skynet ne bi nikad dopustili ikakvo mjenjanje prošlosti više te bi i sam vremeplov vjerojatno ili bio uništen ili bio pod ljudskom kontrolom, nevažno.

Dva puta je Skynet slao iz budućnosti nekog da ubije Connora, dva puta čak i ako računaš tricu, jer u trici Connora je bilo poželjno ubiti ali još poželjnije je bilo ubiti njegovu ženu i sve one koji su radili sa njime, tj. u trici je Connor bio isto primarni cilj ali u smislu ako ubiješ ubiješ ako ne, cilj je ustvari sve one oko njega.

I TO JE TO bilo.

Sudnji dan je došao umjesto 1997 u T3, 3 milijarde ljudi poginulo odmah, još milijardu ili više eventualno nakon pada atomskih, ostatak je uništio SKYNET u ratu u budućnosti pod vodstvom Connora, priča gotova.

Odakle bi molim te lijepo Skynet znao da Švarci ili T-1000 nije uspio u naumu ubiti Sarah ili Johna posli? Nije to mogao znati jer je upravo slao tada da je ubiju kad je rat bio skoro pa gotov, to je bila posljednja slamka spasa Skynetu. Znači ispada po Genimeću da je Skynet išao slati ubiti Sarah i Johna I U ISTOM TRENU JE ZNAO DA NEĆE USPITI pa poslao još dodatno U ISTO VRIJEME, da me nemoj j...

I onda sad odjednom tobože kao alternativni timeline, Bože me sačuvaj, naravno u svrhu zarade, ali opet van svake logike, zarada bi bila jednaka da se krenilo u filmove rata u budućnosti, ne jednaka nego 4 puta veća, ali retardosima u Hollywoodu u glavu očito to neće.

A koliko je Genismeće ustvari smeće imaš priliku evo lijepo sve ovdje saslušati (ovo se naprosto mora pogledati haha);


Zadnje uređivanje Star-Lord : 13.08.2017. at 20:18.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom