Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 23.10.2011., 16:46   #2088
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
Bok, ne znam zasto se meni činilo da si ti radila rektoskopiju zbog hemeroida? Ali mene je vec tražio jedan kirurg kad sam bila na pregledu da napravim rektoskopiju, ja sam se uplasila i isla kod privatnika koji mi je napravio anoskopiju sa lokalnom anestezijom, one injekcije što su me ludilo bolile ..on je rekao da ne bi radio raktoskoiju kad fisura vec sama po sebi boli a onaj u bolnici je trazio, pregledao me digotorektalno i mene je zabolilo i onda je preporucio rektoskopiju...inače ja same se vec prošli mj.narucila na pregled kod onog dr kojeg bi htjela za operatera ali sam se nešto razbolila i otkazala ..sad se moram ponovno naručit...inače ja jako patim od zatvora, dal si i ti tada? i ima li to veze sa fisurom, stalno pijem (ali i ranije) laksative
Mora da si me zamijenila s nekim, nisam ti ja to radila, samo anoskopiju i to mi je bilo dosta bolno.
Pa reci onom u bolnici da ne želiš to raditi, ali da si spremna naknadno nakon operacije kad ti fisura zacijeli.
Hm, zatvor je jedan od uzročnika fisure, ali ja ga nisam imala do nje... kad mi se stvorila fisura imala sam stalno zatvor, ali to ti je dosta i psihološki uvjetovano, jer dosta ljudi s fisurom odgađa odlazak na wc zbog nesnosnih bolova, a kad odu bude još gore, začaran krug.

Laksativi ti nisu dobri za svakodnevnu upotrebu, moraš regulirati stolicu zdravom hranom.
Nažalost, sve da se i sad počneš ne znam kako zdravo hraniti ta ranica sama od sebe neće otići....
dreamland is offline  
Odgovori s citatom