Pogledaj jedan post
Old 26.09.2006., 21:54   #15
Quote:
fish 1968 kaže:
Osoba s kardinalnim križem želi ispoljiti i ispucati hrabrost, osobnu energiju, krenuti u akciju…po svaku cijenu, a cijelo vrijeme je u tome blokirana.
Kardinalni križ pokazuje sklonost osobe jednosmjernosti, nedostatku takta i senzibiliteta za druge, pretjeranoj inicijativi, agresivnosti, dominaciji….sve na silu. Tako da se i potroši…. definitivno prije cilja.
da, akcija i velika energija, velike želje to me definitivno privuklo k njoj... a dominacija ja sam to pripisivao plutonu ... dakle nije pluton.
ima jedan song od Brejkersa ... savršeno je opisuje -
"čak i kad bih živeo hiljadu godina
ceo bi mi život stao u jedna dan
ne želim da živim hiljadu godina
hoću sad i hoću sve "

... ja sam onda samo jedan u nizu.

Quote:
fish 1968 kaže:
Važno je pogledati koji kvadrat ili opozicija imaju najmanji orbis u velikom križu, jer je to točka najvećeg pritiska u njemu.
Ako sam dobro prebrojala, njen križ povezuje Sunce, Mjesec, Mars i Saturn+Neptun. Pet planeta, što znači čak i jedan planet više od standardnog križa. Moram napisati, ovakva kombinacija je vrlo opasna po zdravlje.
zdravlje? psihičko misliš ... ili?

planete u križu:
saturn i uran na 27° strijelca u egz. konjukciji, + neptun 7° jarca. dakle trostruki stelij generacijskih planeta.
ali samo neptun iz 3. kuće sudjeluje u križu.
saturn i uran iz 2. kuće rade opoziciju na mjesec 7° i kvadrat s marsom od 7°. to u biti, to nije toliko jako i nema uopće aspekt sa suncem. daklem, samo je neptun trouble maker od ta tri.

a najjači aspekt je kvadrat mjeseca i marsa (retrogradnog) od samo 0,12°
(tek sad to vidim )sad se već i ja lagano plašim.

btw, kiron je u konj. sa mjesecom. dakle sve sto ide na mjesec ide i na kiron.

Quote:
fish 1968 kaže:
Dakle, veliki križ je najteža konfiguracija u natalnoj karti, teško je osobi, u ovom slučaju…bogme i njenoj okolini.
ispada znači da osoba ne mari za osjećaje drugih i ne razmišlja kako njeni postupci djeluju na druge. i ono što si gore još napisala.
to se baš ovih dana događa. šaljem joj sms, jer ne javlja se vec neko vrijeme, pitam sta se ne odaziva, ona veli bezze, i tako izvlacim rijeci iz nje ko klijestima i opet nikakav odgovor jkonkretan. nije mi jasna ni mrvicu ovih dana. a bojim se da ona nije ni sama sebi. ili sam joj samo dosadan.

Quote:
fish 1968 kaže:
Eeh, onda si se na krivu namjerio.
ne kužim ovo. na što misliš točno (tko je onda ona) kakav tip mislim.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom