Pogledaj jedan post
Old 19.02.2013., 09:58   #6062
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
... ne znam koje sireve konzumiraš, al kao alternativu uzmi Mileram (vrhnje 30%mm, 2.9 uh/100gr ) Ja toga onako na žličicu puno jedem i super mi je, jer i dalje kile padaju. Od sira sam jela goudu i ementaler, al ne puno! Sad i ja sporo skidam i stagniram po 2 dn, al s obzirom na brljanje sretna sam što se nisam ugojila ! Pms me zeza i apetit mi je pojačan, al morat ću opet na strogi režim.... Kruha sam se zadovoljila proteklih dana, al voče je to što mi baš fali... Al izdržat ću bez, ionako meni najdraže je u ljetnoj sezoni... jagode, lubenice, breskve, dinje.... Mmmmm..... isplati se strpit do tad! Pozdrav draga i brzo na tih okruglih 90

Ja isto čekam sezonu krastavaca i paradajza, već mi zelena salata i kupus izlaze na uši Uglavnom, još ovaj tjedan imam sinov rođendan pa moram napravit torte i kolače, ali svakako se nadam da nakon toga više neću brljati. I istina je, ako samo mrvicu skreneš s puta, nema šanse da išta skineš....zato je meni uvijek bilo smiješno kad mi je netko dao dobronamjeran savjet da izbacim večeru, pa ću s vremenom smršavit.....moš mislit Kad dođem na 90 kila, obećala sam napravit tulum
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom