Pogledaj jedan post
Old 31.07.2008., 03:40   #71
Hm, moram priznati da nisam primjetio to "pletivo"... majica je sa jedne strane (unutarnje) skroz glatka, a iz vanjske se vide sitne "kockice", odnsono uzduž i poprijeko napravljene "crte"... dok su mi kaupljače od recimo mustanga više slične tvojem opisu...iznutra crijepovi, a izvana uzdužne "crte" i nešto ko slova "v"...

Sad ne znam jel to to o čemu ti pričaš ili ne? Tj. da li je to ista stvar...?

Jel može netko onda preporučiti neku krojačicu sa takvom mašinom koju araneablack spominje? Nisam baš u tome, pa ne baratam tim krojačkim "izrazima"...



btw. nevezano uz ovu majicu - imam jednu krojačicu koja mi ponekad skrati neke majice/košulje... i nema mašinu koja radi dvostruki rub, pa ako je potrebno (npr kod običnih t-shirtova) napravi dva puta rub... e sad, nije mi jasno zašto kad se radi rub kod košulja, između uboda igle postoji veća udaljenost izemđu uboda, a kad mi skraćuje t shirt, onda ful smanji udaljenost između uboda igle... a to ne izgleda ko original... mislim, to se niti ne kuži kada nosim majicu, ali kad približim oko "nije to to"... šav mi izgleda malo "neurednije"... jel može netko pojasniti o čemu se tu zapravo radi?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom