Pogledaj jedan post
Old 03.05.2010., 21:12   #53
Quote:
mary210210 kaže: Pogledaj post
Ovako imam jedan tako reći problem, pa me zanima da li je netko imao sličnih iskustava? Kupila sam uv lampu vrijednosti 250kn i lik je to poslao da bi mu to vratili iz nekog razloga nazad, sad on mene pita da li da pokuša ponovno poslati ili da mi vrati novce?! šta da radim sad? šta ako pošalje opet i opet vrati, hoće li mi tada vratiti novce ili imam jednu priliku? Molim vas sa sličnim islustvima recite mi svoje mišljenje!! hitno mi je...pozdrav
Neka ti opet proba poslati jer sve ovisi na koga će naletiti na carini. Ima carinika koje bole ku... za tvoju lampu, pa će ju ili zadržati pa tražiti račun, ili će ju pustiti tebi na adresu. Ali nažalost ima onih koji će se svaki put ili samo taj put držati propisa i zbog nekog zakonom valjanog razloga i vratiti lampu, odnosno neće ju niti uputiti prema tebi.

A što se tiče gore pitanja, nije uopće ništa čudno za račun, uobičajeno je da traže račun nekada. Isprintaš i odneseš u carinu. Mene su prije dok sam počeo naručivati češće tražili. Sada me vrlo rijetko traže račune. Neda im se gledati me tako često.
LuvMokasinkoLuv is offline  
Odgovori s citatom