Pogledaj jedan post
Old 13.06.2017., 05:45   #2446
Quote:
Richeilleu kaže: Pogledaj post
Hrvatska i nema neko zavidno zrakoplovstvo,pa tesko da ispusta chemtrailse
I ja sumnjam da Hr ispušta CT; ta nismo sposobni ni najbanalnije stvari, ništa u državi ne funkcionira kako treba, gdje bi mi i kako ispuštali chemtrailse?
Nije ni potrebno da mi to radimo, dovoljno je što se dopušta da to drugi rade na našem nebu.

Quote:
Richeilleu kaže: Pogledaj post
Ako negdje u svijetu i postoje za nas je to previse slozena tehnologija
Za nas je puno toga složeno. Nismo u stanju kad se upali semafor svi istovremeno krenuti nego prođu 3 auta, što od nas možeš očekivati osim da gutamo što nam se servira?

Quote:
Richeilleu kaže: Pogledaj post
Mislim da u danasnjem svijetu nije lagano sakriti informacije, da nesto spricaju vec bi se znalo.
Definitivno se slažem. Upravo zato i nisu mogli sakriti i upravo zato sve više ljudi postaje svjesno te činjenice.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Nema teorija, ali ima zavjera.
Kad netko kaže "teorija zavjere", mene odma asocira na noja koji gura glavu duboko u pijesak.
Ali neka pazi jer tada je guza najisturenija.

Ali inače priznajem uvijek da u izrazu "teorija zavjere" ima sigurno 50% istine, a to je zavjera.
No, nažalost, nije teorija.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Dakle 7Nation, nakon turneje prikazivanja vlastite neinformiranosti, sad još i tvrdiš da je u današnje tehnološko doba, nemoguće izbacivati liquid iz aviona kroz cjevčicu.
Moram priznati da je teško povjerovati u tako nešto kad su ljudi prije 50 godina bili na Mjesecu.:klap:
A danas nisu u stanju izbaciti tekućinu iz aviona kroz cjevčicu.
Bome uvjerljivo.

Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ima, ljudi trebaju biti svjesni da ima vatre gdje je dim.
A često je to i otvoreni plamen.
Upravo tako. Svi imaju pravo znati istinu.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Pitanje: Tko izvodi chemove :
a) biciklističko društvo
b) ronioci
c) moderna vojno-istraživačka tehnologija
Ovo je predobro, sad si me zbilja nasmijao.


Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Tko ne vidi chemove ? Slijepci ?
Sad si me rastužio.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom