Pogledaj jedan post
Old 18.08.2017., 14:43   #12
Quote:
Nepametna kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Ja već 2 miseca ne pijem prozac. Nadam se da će mi se bar malo vratit od onog strog libida i orgazama. Utjesio si me kad si mi rekao da ti se koliko toliko vratilo. Ja sam isto prije uzimala zoloft i nisam imala većih problema s libidom. Da sam znala da prozac ovako djeluje tražila bi da mi se neki drugi AD prepise. Čini mi se da mi je i anksioznost trajno umanjio. Drago mi je što uspjevam funkcionirati bez AD. Samo da te još pitam koliko dugo si bio na seroxatu?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Pa bio sam nekih možda godinu i par mjeseci.
Pa da obično nam psihijatar kaže kako AD djeluje na libido ali da se to vrati vrlo brzo. No to ne mora biti tako. Kažem svaki AD me je oblikovao na neki način. Sa Zoloftom sam bio uspavano blažen rekao bih. Cura mi se stalno žalila koliko dugo spavam, ali meni je bilo lijepo spavati. Pad libida nisam mnogo osjećao i ne mogu reći da sam nakon prestanka uzimanja osjetio neka dodatna poboljšana.
Sa seroxatom druga priča, podignuo mi je energiju, stavio me u lagani plus i u plusu sam nekako i nakon terapije ali libido mi je bio nula bodova. Ni danas priča nije bajna ali neki klinac od libida ipak imam...

Ima tu i jedna druga stvar koju ljudi često zanemaruju. Libido se ne može magično probuditi sam od sebe. Tijelo i um se kroz terapiju naviknu funkcionirati bez sexualne stimulacije. I to se nastavi i nakon terapije. Obično se i naruši odnos sa partnerom (intimnost-blizina) možda se usadi i sram jer sexualno ne funkcioniraš, to se nekako nastavi i nakon terapije. Ne znam sexualnost je kompleksan pojam, na libido može utjecati jako mnogo stvari naročito anksioznost tako da to je jedna kompleksna tema..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom