Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 18:06   #71
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Po ovome što si napisala, ti smatraš da si ti ta, čiji su odabiri donijeli teži i zahtjevniji život?
Pa bi ona, jer ona ne mora puniti fridž i nju čeka skuhano, trebala održavati odnose, opet, na dane i načine kako si ti zamislila?

zar ti nije nimalo čudno to kako opisuješ vaš odnos?
ti nju prozivaš. Prozivaš njene životne izbore, prozivaš stvari koje su joj, po tvojoj knjizi mjerenja, lakše u životu, za to što su lakše, i očekuješ da ona u najmanju ruku prizna da je tebi sve teže?
Pa nije ti prijateljica pas pa da te slijepo obožava bez obzira na sve, i da je jedva čeka da te vidi, kad se tebi hoće!
Ne prozivam ja nju za ništa....ali da mi treba vremena za kućanske poslove i uz to se želim na kraju dana tih 3 ili 4h posvetiti mm i dijetetu nije egoistično.
Ali da po količini obaveza joj lakše, jb ga je.
Na primjer njoj je neshvatljivo da kako ne mogu recimo reći mm u 15h da ću sa posla ići se naći sa frendicom na kavu, a on nek se snađe ta ručak i da podigne dijete iz vrtiću (ukoliko sam ga ja trebala pidići).
Sorry to možeš raditi roditeljima kojima javiš da ne dolaziš na ručak već da ćeš kasnije doći.....jer te ionako ručak bude čekao
Ja to ne mogu....jer u mojoj obitelji kuham ja i ne bi bilo ok da se mm nađe u neobranom grožđu i da se kao komandos snalazi.
Niti ja ne bih voljela da me se rako zaskoči.

Tko je pobogu rekao da očekujem da ide za mnom kao pas, da me slijepo sluša?
Od kuda vam ti zaključci ljudi?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom