Pogledaj jedan post
Old 29.08.2007., 18:27   #6
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
8 h - 100 g zobi, saka lanenih sjemenki (smljevenih), unutra pola banane da popravi govnasti okus i mlijeko

10 h - dvije snite puretine, salata od paradajza i luka s maslinovim uljem, mrvicu kruha

12 h - puretina isto, salata ista, dvije sake sirovih brokula

15 h - puretina opet, salata od crvenog zelja i klica rotkvice

Trening u 16:40, nakon treninga PWM, whey, kreatin, 80 g grozdanog secera

18 h puretina opet, bez salate, riblje ulje

21 h, puretina opet

prije spavanja, posni sir. Danas je bila puretina na meniju, od mesa jedem jos piletinu i ribu uglavnom, ali jedem i sve drugo pa i junk food, iako rjede, mozda jednom tjedno. Ne patim za BF-om i mogu pojesti svakakvog dreka, ali generalno sam disipliniran kaj se tice prehrane i prevladava zdrava hrana (jedem dosta sirovog povrca). I tak.
e da, bila sam u ducanu i gledam ja tu zob i fino kupim, dodjem doma i neznam kaj s tim radit. vidim piše kak se priprema čaj al niš drugo, to je ona neoljuštena, e sad ja nisam vidla nikakvu drugu za kupit, kak to izgleda i kak se sprema i jede?? uzela sam i lan al to su mi rekli da se samo dodaje jelu kao začin sad mi nije jasno... uglavnom natrpala sam si pun frizer puretine, zanima me dal mogu kombinirat za ručak recimo hajdinu kašu i puretinu uz sirovo povrće tipa mrkvu krastavac i to.??
aria_ is offline  
Odgovori s citatom