Pogledaj jedan post
Old 23.03.2015., 08:40   #321
Quote:
sensei kaže: Pogledaj post
imam 5 godišnjaka punog energije i snage i upisala bih ga u neku borilačku vještinu, pa molim preporuku za zapadni dio grada (špansko, prečko, jarun, rudeš) za neki klub
Imas na Horvacanskoj, preko puta crkve Svete mati slobode, taekwondoo i jiu jitsu za djecu (od 4. godine) u sklopu kick boxing kluba.

Puno djece od nasih prijatelja tamo trenira, jako su zadovoljni. Trebao je i nas petogodisnjak tamo, al nam je malo daleko otkako smo se preselili, pa on sad trenira jiu jitsu u Stupniku i odusevljen je.

Treninzi su prilagodjeni tako malim klincima, ne ocekuje se od njih neka ekstremna koncentracija (nas trener tvrdi da negdje do njihove 8 ili 9-te godine se i ne moze ocekivati potpuna skoncentriranost tijekom cijelog treninga), ali ima i pravilo da prije treninga ne smiju jesti slatko - lupi ih secer i onda slabo suradjuju.
Ono sto je meni najveci plus tog treninga - moj povuceni frajer se sad puno lakse upoznaje s drugom djecom, a prosli tjedan se u igraonici obranio od trojice starijih djecaka (cca 8, 9 godina) kad su ga probali maltretirati. Ne bih vjerovala da nisam vidjela.
Ovo je meni ogroman plus, jer su mene maltretirali kroz cijelu osnovnu skolu i uvijek sam se uzasavala toga da se to dogodi i mojoj djeci.
__________________
G 7.3.2010.; :angel: 04/2013; M 11.10.2014.
Srećica
Sephray is offline  
Odgovori s citatom