Pogledaj jedan post
Old 22.01.2017., 11:35   #29
Kuzim kaj hoćeš reć, ma problem je kaj i među prosjacima ima i onih kaj su fakat prevaranti, znalo se desiti i da neke prosjakinja su imale i lutke u naručjima, i zato se tu javila dosta skeptičnost , nevažno je li pola prosjaka lažno, ili trećina, kaj god, desilo se jednostavno to da im većina ljudi ne želi dat novce, ja ponekad dam, ponekad ne, nekad i žao mi bude ak ne dam, al opet si mislim da to nije moj problem jer sustav je takav, evo bas i blagdani, trošilo se ogromna lova na tu okolnost, na skijanje gore dole, i religije razne uzimaju puno toga, pa se vode ratovi....i tako..sjećam se da je Pervan reko da će hdzsdp vladati još 67 godina, nadam se da je u krivu, ali teško, to je takav sustav.

Lokalni šerifiri, nepotizam, rodbina itd...i ne nije ovo o politici, nego o realnosti, mogu moderatori govoriti da smo offtopic jer je o politici, al ne nije offtopic jer politika većinom i dovodi do depresije.....a onak sport malo izvuče pa kad naši dobro igraju onda smo hepy sanjamo o medaljama, svega ima, al najlošija je autocenzura, ako čovjek svjesno odbija reći mišljenje koje nikome ne šteti, a da kaže mišljenje, to bi moglo pomoći i njemu i ljudima oko njega.....možda i mladi imaju alzhajmera pa zaborave ono kaj im je bitno, ono kaj mogu promjeniti
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom