Pogledaj jedan post
Old 04.03.2008., 01:15   #4
karamelice, moram te nažalost razočarati, i znam da će ovo možda ružno zvučati, ali reći ću ti moje iskustvo.

Moje roditelje je maltretirao tako jedan tip, znali su tko je, bila je prijava policiji, ali ono, znaš nema dokaza.

I tako jedno večer bio sam ja kući, naravno, poslovično je zvonio kućni telefon oko 3 ujutro, i ja sam se ovaj put javio.

Nakon što sam se izderao i poslao u pičku materinu dotičnu osobu, i zaprijetio se da ako još jednom nazove, da ću mu doći na kućni prag pa da malo popričamo, otada više nije zvao.

Sve ovisi o kakvoj je budali riječ, ali meni se čini da s obzirom na nemoć ( nedjelotvornost ) policije, ovakav agresivan čin je jedino rješenje ( bar je u mom slučaju bilo tako, što ne mora značiti da će biti kod tebe tako ).
Dakako, pretpostavljam da si žena, pa se nemoj povoditi baš za mojim primjerom, jer tko zna kakva je budala u pitanju, pa da ti se isti zakači na vrat.

Nadam se da ćeš rješiti svoj problem, jer ako išta mrzim to je onda ovo, i ja bih osobno dao dugogodišnje zatvorske kazne za ovakve stvari.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom