Pogledaj jedan post
Old 09.11.2011., 21:57   #905
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
ovo je ko scenarij iz nekog americkog filma kad vodonosa i luzer postane heroj jer zabije odlucujuci kos
Baš,gdje god se pojavi ovaj link svi kazu "Kao iz filma." Mene najvise očarava delirij kod njegovih koševa... Kakva bolest,za to se živi,ma jebem ti ja sve ostalo...
Takvo što se više nemože doživjeti,bar ne u HR,sve je oslo u kurac. Al kad se živi za nešto... Sjećam se jos do prije 5-6-7 kakva je radost bila i veselje u meni kad lokalni klub u drugoj županijskoj ligi zabije gol,ne zanima te dal te ko gleda sastrane ispod oka i smije ti se jer skačeš ko pokvareni mikser okolo od sreće i urlaš ko bolestan. Danas je to sve,neznam,nema rječi kojom opisati taj jad...
Dodjes na tekmu,naravno svake prestupne jer nemas sta vidit,i onda gledas nogometnu tekmu 8 vs 8 jer nemaju dosta igraca a od tih osam sa svake strane bar troje svercaju,stojis na ogradi,ti i par dedeka koji nemaju sta pametnije za radit pa dolaze na tekme i viču: "Milaneeeeee mamu ti jebem nesposobnu što nisi dodo Zlatku,pa nemos sam." Onda po mogucnosti spomenuti Milan popizdi,skida dres ide udarat dedu i tu se utakmica prekida,nakon toga 2 momka u jednu kafanu,2 u drugu,2 u trecu,ostali kuci i tako iz vikenda u vikend... Malo off al eto,moro sam...Nostalgija.
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom