Pogledaj jedan post
Old 22.06.2008., 00:11   #17
Quote:
Snake's Kiss kaže: Pogledaj post


Zbog ovakvih tema pozelenim. Neodgovorno upućivanje u magiku!
Ma, dajte molim vas još i prijepis rituala, pa da opet imamo klinčadiju koja pootvaraju svašta i završe na psihijatriji jer se ne mogu nositi s poljedicama.

Samu Magiku svijećama u praksi nije savladao niti Buckland koji je napisao gomilu knjiga o tome.

ToxicTears...bez obzira da li ti je nešto po tvom mišljenju uspjelo ili nije snosit ćeš posljedice za djelo usmjereno protiv znanja druge osobe.

plavasjenka...
svijeće ne možeš kupiti u bilo kojem dućanu. svijeće za ritualnu magiku moraju biti pune, boja mora biti iznutra i izvana.
Nijedna magika nije JEDNOSTAVNA. Rezultate daje samo ako se korsite svi elementi rituala, nije dovoljno samo paljenje svijeća i postavljanje na određena mjesta. Baphomet, vjerojatno ti zato magika nije djelovala.

Zanima me iz koje si knjige tj.prijevoda prepisala gore navedeno.
"Kod magije svijeća važna su tri principa: posvećenje, snaga volje i vizualizacija."
A gdje je invokacja, evokacija, raspored, izračuni i sve ostalo što prati magiku Vatre!

Nije mi jasno da još uvijek neki misle da je Magika zafrkancija i zezancija.
To nije film niti serija!

Jao kako sam ljuta!
A kakve to mogu biti posljedice? Ja sam rekla sve sam unistila, ocito vise ne djeluje jer je sve po starom.. Mozda mislis da ja magiju shvatam neozbiljno (sto nije bas tacno, ali eto), ali mozda je i ti shvatas preozbiljno
__________________
Maštovitost je daleko važnija od znanja
ToxicTears is offline  
Odgovori s citatom