Pogledaj jedan post
Old 29.12.2009., 15:46   #15
Meni je doktor rekao da imam sportsko srce,a da sam profi sportas ili čak rekreativac daleko od toga.Vec mi je to genetski,pretpostavljam.Stari mi ima sportsko srce i njegova pokojna mater(baba mi) također je imala sportsko srce.Ali kod njih se to valjda razvilo od teškog života i činjenice da su radili cili život,a sad se prinilo na me,a ja linčina teška. . Pa mi radi tog srce malo priskače,kako mi je reka doktor "1 zalizak malo klapa". E sad pretpostavljam da sa takin srcen moran da se malo pokrenem i uvatin se rekreacije.Pa san, ima par dana upisa se u teretanu te gledan šta da kupin od opreme i za doma malo.
A kako san bia u teretani sve boli ajme majko,ali pošto me taj stil života uvik zanima i privlačia nece me bol zaustavit. A ako ti želiš sportsko srce samo se uvati teretane i sporta ali nemoj se opteretit previše+pravilna prehrana i tijelo će ti se prilagodit prije ili kasnije.

A šta se tiče negativnih posljedica:a pošto kod takvog srca triba malo više aktivnosti(održavanja) onda ti može u stare dane ako nisi aktivan dovoljno,desit se ovo šta je meni sad,ali dok si mlad to još može rješit a takvo srce koje radi ka švicarski sat ti je pokazatelj dobrog i zdravog stila života te imaš više energije snage itd.

Zadnje uređivanje big_show : 29.12.2009. at 16:13.
big_show is offline  
Odgovori s citatom