Pogledaj jedan post
Old 08.06.2007., 01:33   #15
Quote:
Pangea kaže: Pogledaj post
Mousse, obavezno probaj upasti, ja sam bila u identičnoj situaciji i niiiikad nisam požalila. Nabavi prijemne od prethodnih godina jer ti se dosta pitanja ponavlja, i savjetujem da više drilaš geografiju nego matematiku i to činjenice, detalje i sl. Prije bolonje se nije moralo visit na faksu, dapače , a sad je vjerojatno strože. U svakom slučaju sretno
hvala
evo..odlucila sam - sad mi je prekasno, ali nagodinu idem definitivno. Pocet cu u prvom mjesecu (geografiju cu pripremati sama, a matematiku cu otici na pripreme jer ipak nisam u doticaju s njom dobre 2-3 godine.. al opet, uvijek mi je isla odlicno pa se trebam podsjetiti). Mislim da ce mi ucenje geografije za prijemni zapravo biti gust, a ne bubetanje - kao neko lagano stivo za odmor od strebanja na faxu
Joj tak se veselim.
Na ovom svom faxu imam jos 2 godine, odnosno imat cu jos jednu kad se i ako upisem na geografiju, tako da mislim da mi nece biti problem uskladiti 4. godinu svog faxa i 1. godinu geografije (par predmeta mi se i priznaje cini mi se...), a na svom faxu ionako ne moram uopce biti - koja dva dana u tjednu.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom