Pogledaj jedan post
Old 26.10.2010., 23:28   #19
Quote:
Kak može skill koji nema sinergije biti bolji od onog koji ih ima? FO (onih 2% damage od ice bolta ni ne računam kao sinergy jer je bezveze) i FW su ok kao backup skillovi, ali nikako kao primarni, baš zato jer nemaju sinergije.
Zašto ne? FW radi 6.5k+ damage per second sa maxanim Fire masteryem, i +8 to all skills. FW se također može stackati i možeš imati 2 FW-a aktivna na istom mjestu, što znači da damage FW-a nije u ovom slučaju 6.5k per second, već 13k per second. FW je jedan od najboljih main skillova baš zbog toga što ne treba sinergija, osim fire mastery, a damage je ogroman

Quote:
Čime zadržavaš monstere da stoje u FW? Nova je korisna? Je ako imaš +25 skills, 200% FCR i još moraš maxati ES i telekinezu,
Pa imaš mercenarya valjda da ih zadržava i FW-u? A možeš i bez njega. Protivnici ne moraju nužno stajati na mjestu da bi FW bio koristan.

Za FW postoji jedna tehnika koja se primjenjuje protiv puno protivnika odjednom, ako nemaš mercenarya. Trčiš u krug i castaš FW tako da kada castaš 2 FW-a, oni čine križ. To nastavljaš raditi sve dok protivnici ne umru. Dok te oni slijede u krug prolaze 4 puta kroz FW, što ih VRLO brzo ubija. Mojih zadnjih 5-6 sorcerica je imalo FW kao main skill, i klao sam monstere bez mercenarya (uvijek igram bez njega, jer mi je takav still igre).

Istina je što si rekao za novu, ali eto bio je prijedlog Nova se ipak može dobro iskoristiti, ako imaš dosta +skill charm/equip. No da, to je malo teže izvesti.

Quote:
To gore je OK build, samo treba češće koristiti CL (imati će 10-11 hitova), a ne lightning koji je OK za single targets. S vremenom će naći malo bolju opremu, +8 skills je relativno malo...ne treba mu odmah infinity.
Ovo je istina. CL je daleko bolji jer kada psotoje 2-3 mete, CL će bouncati među te 2-3 mete, a to će na kraju značiti da će svaka od njih pokupiti oko 4 udarca od CL-a. Lightning je jedino bolji za single target damage, ali ako ima 2+ monstera, CL je daleko bolji. I naravno Static Field se ne bi trebao zaboraviti, kao što sam rekao

Zadnje uređivanje Freelancer77 : 26.10.2010. at 23:43.
Freelancer77 is offline  
Odgovori s citatom