Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 04.04.2012., 09:39   #2065
Quote:
cistozira kaže: Pogledaj post
...
da zvuči zastrašujuće kad je to pisala neka tinejđerica koju je neki djevac prevario pa je ona odlučila u istu kategoriju s jednim staviti nekoliko stotina milijuna ljudi, apsolutno ima smisla pretpostavljam da ju je zato taj djevac i prevario, jer ima takva mišljenja.

Ne kažem da nije sve istina, ali puno toga iz teksta baš vrišti "ja sam mlada cura koju je djevica povrijedila i sad ih sve mrzim"

sve to što je napisano događa se svaki dan, i sa svim astrološkim znakovima. prekidi na sve strane iz svih mogućih razloga. Apsolutno je istina da djevice to mogu napraviti sa puno manje emocija i vjerojatno hladnije nego bilo koji drugi znak, ali to ne znači da su djevice jedine koje to rade i da će svaka djevica to uvijek napraviti.

mislim da se to može zamisliti ovako: djevice funkcioniraju na principu visok rizik visoke nagrade. dakle kad naiđu na osobu koja je vrijedna toga, djevice će riskirati sve, odbacit sve pojmove sigurnosti i potpuno se izložiti svemu. ako osoba nije ostvarila toliko povjerenje u svojoj djevici još tada će se i djevica puno hladnije i zatvorenije ponašati.

kako god da okrenete, nemojte si nikada dopustiti da zbog jedne trule jabuke odbacite cijelo stablo koje ima puno plodova, to bi vam mogla biti jedna od najvećih grešaka ikada.

I samo da još dodam, a što je život bez rizika? da li stvarno želite imati stalno sve predodređeno i ppotpuno sigurno i predvidljivo? Mene bi takva monotonost ubila.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom