Pogledaj jedan post
Old 10.09.2007., 16:47   #20
Tremor - drhtanje, trešnja ruku

imam jedan jako bolan i neugodan problem. to mi se dešava već skoro godinu dana ali nije nikad bilo učestalo, već možda jednom u dva mjeseca, pa i manje.. no sada, već drugi put u tjedan dana.. ruke mi počnu prvo trnuti ali bolno i onda mi se počnu grčiti, ali samo šake, znači ne cijela ruka, u šaka mi onda ide prema natrag u jedan jako bolan položaj, i teško je vratiti ju natrag, s tim da cijelo vrijeme trne.. to traje nekih pola sata, pa i sat vremena, znači nije ono 10 min, nego duže.. i stvarno boli za poluditi..
a uz to još mi se počnu i tresti ruke, ali to je čak i nevezano za ta grčenja.. inače imam hipertireozu i znam da to može biti od toga, ali svejedno, nekako mi ne izgleda to ok. jako mi se počnu tresti, pa onda i u sebi se tresem, cijelo tijelo..
danas mi je bilo užasno jako to, grčevi sat vremena i onda trešnja (stavila sam papir na ruke ispružene i malo je falilo da ne padne od trešnje) dosta dugo, preko pola sata, ako ne i više.. ne znam što da radim više.. d ali netko zna od čega to može biti? molim vas, barem nešto, jer ću izluditi.. prepalo me to danas.. i nemojte reći da odem doktoru jer sam bila, pa kažu da je to ništa...
wavegame is offline  
Odgovori s citatom