Tema: Piss igrice
Pogledaj jedan post
Old 18.01.2009., 19:09   #37
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Vrijede ista pitanja kao i za Roly. Mislim, on ti to kaže nakon dugogodišnje veze u kojoj vam je super - prije ti se to nije usudio spomenuti - možda je negdje i čuo tvoju reakciju na to, ali eto sad se ipak odvažio i ti bi mu rekla: Ne dolazi u obzir. Ako se ne slažeš, pakuj stvari! Teško mi je povjerovati u to. Mislim što te košta da te gleda dok pišaš? Zanima me čemu takva odbojnost.
Ne bih mu rekla da se pakira, ali ne bi mi se svidjelo da ne može shvatiti da me ne uzbuđuje to ni najmanje. Isto kao što ja prihvaćam da se neke stvari u seksu njemu ne sviđaju, tako očekujem i da on shvati da meni piss igrice nisu nimalo zanimljive niti napaljujuće. Može mi to predložiti i zbog samog prijedloga neću promijeniti mišljenje o njemu, ali tada ni on ne smije promijeniti mišljenje o meni kada ja taj njegov prijedlog odbijem.

Neću se početi derati niti ću početi skakati ako mi slučajno uleti u kupaonu dok mokrim, ali me ne privlači ideja da ja mokrim po njemu ili on po meni za vrijeme seksa. Nisam mišljenja da su ljudi koji to prakticiraju nastrani ili čudni, ali nije to za mene. Ako se dogodi da moj partner to hoće pod svaku cijenu i da oboje postanemo nesretni zbog toga, onda može pakirat' kofere jer preko nekih stvari ne želim ići, kao i svaka inteligentna osoba s malo samopoštovanja.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom