Pogledaj jedan post
Old 22.08.2007., 14:32   #14
hvala vam puno, strasne ste obje!
brlja, ustvari je smijesno, nedavno sam ja tebe tjesila na slicnoj temi, a sad ti meni.... a sta ces, kad ti se nesto desi, iako si to vec proso, svaka topla rijec dobro dodje! Bas sam se pitala di si ti i kako si jer te nisam puno vidjala po drugim temama...

inace, ja sam vec 6 dana doma i veceras sam odlucila ici kod barbe i tete koji su nas pozvali na veceru....ne da mi se jos obznanit trudnocu, a ne znam ni lagat zasto ne bi dosla, a i dobro ce mi doci malo svjezeg zraka....jos ovaj tjedan izbjegavam siru ekipu, a drugi tjedan cu morat reci na poslu da sam na bolovanju radi trudnoce pa ce vise njih saznat....jucer sam imala bas puno iscjetka al danas ga za neko cudo jos nema, a sutra idem kod gin na kontrolu pa cu je malo ispitat...meni su u bolnici htjeli dat utrogestane al sam rekla da pijem dabrostone i ostavili su mi ti jer je kao jedno te isto..

any i tebi, kuzim te kako ti je tako dugo mirovat...ako osjetis da te hvata nervoza, odi ipak malo van na kafu, nece ti nista bit...da se opustis....ja sam prvi put kao i ti, a sad sam odlucila puuuuuuno mirovat, al ipak ne toliko jer mi je bilo za eksplodirat!
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom