Pogledaj jedan post
Old 05.01.2009., 16:35   #19
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
e vidis ti teme...vako, sljedeci vikend idemo u planinu sa ekipon, i kolko cujem, od auta ima 4 sata hoda svakakvim putevima, uglavnom uspon, a bit ce i sniga tako da nadodat jos koji sat, pa de mi recite, koje su najbilje bakandje za to, i dje ih ima kupit, do sada sam na manje izlete isa u martama (klizu se sacuvajboze i tabani otpadnu) i nekim Camper cizmama koje su mi male)
nisam nikad vako puno hoda, nosit cu i veliki teski ruksak pa bi volio da mi noge sta manje trpe

nek budu neke kvalitetne jer eto ko pricam s ekipom da cemo ic cesce u te rambo pohode, sve mi se cini da cu ih poslat u mp3

a mozete mi pridlozit i kako da se razbolim do petka
Di ćete?

Marte božesačuvaj uzmi Alpinine gojzerice, za početak, veća je vjerojatnost da ćeš njih naći u svojoj bližoj okolini. I kupi gamaše za snijeg, nisu skupe a jako puno pomognu. Ako je staza zaleđena, trebat će ti i dereze, pa nije loše raspitati se prije o vremenskim prilikama.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom