Pogledaj jedan post
Old 20.10.2007., 20:53   #8
Quote:
imanideju kaže: Pogledaj post
eto, to me najvise brine...!
o kakvim upalama doktorica (specijalist-orl) govori, ako mi se malena nikad nije zalila na krajnike, odnosno kad bi i imala temperaturu, krajnici joj nisu bili nateceni...!!!
bas zato sam i pomislio da se radi o "tinjajucim krajnicima" (ako to uopce postoji...!), kao mogucim uzrocnikom suhog kaslja...

uglavnom, prosli mjesec dana sam joj davao sirup sirup na bazi propolisa od firme sphheciasol, a istovremeno i sirup za jacanje imuniteta od iste firme!
rezultat:
pet dana kasnije (nakom mjesec dana suhog kaslja) ponovo kaslje, a ne pomaze joj ni sirup pholcodin (koji djeluje u mozgu na centar za kasalj!), mada ga prvi put uzima, vec dva dana!

uglavnom, stanje je za izludit, jer stalno kaslje!!!

jednostavno nemam ideju....
Krajnici ne moraju boljeti i biti natečeni, ali streptokok može unutra fino papati tkivo i množiti se. Streptokok grupe A jedan je od najčešćih uzročnika bakterijskih infekcija u čovjeka.Postoji krvna pretraga tzv. ASO tj. antistreptolizin O koji predstavlja jedan od ekstracelularnih produkata streptokoka na koje se u organizmu stvara protutijelo koje određujemo u svrhu potvrde i praćenja streptokokne infekcije. Dakle, ako se nađe to protutijelo, postoji i streptokok koji im je izgleda promaknuo pri uzimanju brisa.

Što se tiče propolisa, ovaj Nativni propolis je nešto sasvim drukčije od sveg što se može naći na tržištu. To je hrvatski potpuno prirodni proizvod i čovjek koji ga je patentirao radio je studiju na Ruđeru. Daj si truda i pročitaj malo njihovu stranicu. Ja ti mogu reći samo dobro o njemu. Imam terminalno teško bolesnu majku koja je kemoterapije prošla bez ijednog pada krvne slike, a danas kada je potpuno nepokretna već godinu dana je održava u dobrom stanju bez upala, koje bi za njeno stanje trebale biti nerijetka pojava ali bi za nju mogle biti smrtonostne...eto, ne radim zaista nikakvu reklamu, ali uvjerena sam da je stvar super. Neka te ne brinu veličine kapsula, jer se one mogu otvoriti i sadržaj umiješati u jogurt (u tekućini se lijepi) pa tako unijeti u organizam. Ugodnog je okusa koji vuče na med.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom