Pogledaj jedan post
Old 24.04.2008., 04:07   #15
ma malo sam pretjero,al kad pricas o nekih 5-10kg u 2mj.. pogotovo sto imam na 5cm vise, 35kg vise pa i meni to puno hrane
, znam skupo je to, pun q se trosi na hranu, al napiso sam to jer cujem hrpu studosa kako briju svi jedu a ne mogu se udebljat, nejde nikako(a ustvari stede na hrani maximum,jest da je zajebano ak si tu i sam si financiras hranu al jebga, gledaj cijene da sto jeftinije prođes), pa reko kolko to jedes da mi je znat... frend na tvoju visinu ima 12kg vise pa je mrsav dosta,stalno je na masi sad ne bi li dobio kg..

uglavnom moras puno jest, uh pogotovo, tjesteninu je najlakse skuhat, ma ja uz tjesteninu uzmem tunu(s rajcicom umak napravim, aro komadi iz metro/getro mjesam ih uvijek, kakav rio mare preskup je rio) ..
slusam u teretani bilder se zali kako cijelu placu trosi na hranu a zena pokriva racune, haha..
da lako racunas proteine i uh, i ubacis puno ovih jeftinijih (prah, jaja, tuna jeftina komadi, posni sir dukat 500g podjelis na 2veceri ubacis recimo tunu i pomjesas to je meni odlicno zajedno, piletina je skupa al ne zamjenjiva, jecam- nisu bez razloga gladiatore zvali "hordearii" sto znaci "oni koji jedu ječam", leča je jako dobra,riza jeftina tog se mozes trpat..)i jedi jedi,pogotovo sto ti treba kg ako osjecas glad znaci da se tijelo vec bori za prezivljavanje,heh.. kako kaze tvuk barem 150g proteina, i dosta uh...
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is online now