Pogledaj jedan post
Old 18.09.2010., 23:12   #5750
Thumbs up

Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
A jesi u kolicima? Ili se uspiješ kretati uz pomoć drugih?

I ja sam ti ko Ziza htjela napisati da ti se iz postova vidi da si dosta ogorčena. To je razumljivo i normalno jer mlada si, ovakve se stvari ne bi trebale događati ni starijima a kamoli nekome ovako mladome. Razočarala si se u svoje prijatelje (koji bdw. nisu bili pravi prijatelji i budi sretna da si to odmah u startu skontala jer ti takvi prijatelji ni ne trebaju) i imaš osjećaj da te okolina ne razumije.
Al poslušaj me, probaj da ne budeš toliko ogorčena. Probaj biti malo pozitivnija, optimistična jer se tako i brže oporavlja i lakše prebrodi sve. A i ljudima okolo tebe će biti lakše i ugodnije boraviti s tobom kad budeš bila malo veselija.
I znaš kako se kaže, što te ne ubije to te ojača. Probaj u svemu ovome naći nekakav smisao (probaj upisati neki faks, ima ih dosta koji sada omogućavaju polaganje ispita od kuće, znači i predavanja i ispite imaš preko neta-online).

Draga, drži se i imaš veliku pusu od mene!!
Evo napokon i mene! U kolicima sam, mogu se kretati uz pomoć drugih. Ja sam uvijek vesela ali vama mogu reći što me muči, pa ispadnem uvijek ogorčena. Inače sam s ljudima jako vesela (skrivam svoju tugu). A što se tiče faksa, mislim da je to nemoguće, jer sam i srednju školu teško polagala bez predavanja. A internet mi je tako loš zimi (zapravo ga i nemam) tako da ništa od toga. A stvarno bih htjela barem na faks, da mi se popune ovi beskorisni dani... Hvala na savjetu, probati ću sve...
rock baby is offline