Pogledaj jedan post
Old 06.09.2007., 21:02   #93
Quote:
SNJESKICA kaže: Pogledaj post
Eh da, uskoro mi se prijateljica. Inače je iz jednog malog priobalnog mjesta u kojem će se održati i sam obred vjenčanja, a večera će biti na jednom od naših otoka i to u jednom od elitnijih hotela gdje noćenje nije ispod 100 E. Ne znam još tko snosi te troškove noćenja, ali za uzvanike je to ipak malo previše jer ne zaboravite da se dobar dio novaca izdvoji i za poklon. Realno bi bilo očekivati, kad su organizirali večeru tamo da plate i noćenje. Jesam li u pravu?
Evo da se ponovno vratim na ovaj slučaj. Naime, na jučerašnjoj kavici sa gore navedenom prijateljicom, naravno, dotakle smo se u razgovoru i njenog vjenčanja. Vrag mi nije dao mira pa sam tražila da mi malo potonje objasni kako je ona zamislila taj "boravak na otoku" da bi me ona svojim odgovorom šokirala. DAKLE, noćenje gosti plaćaju SAMI (cijena sobe je 90 - 100 E), povratak NIJE ORGANIZIRAN , već se svatko vraća kad hoće redovnom linijom. Njen zaključak je bio: "Znam da je malo komplicirano, ali kome je stalo doći će, kome nije neće!" Zanima me vaš komentar.
__________________
23.08.08. From this moment life has begun...
SNJESKICA is offline  
Odgovori s citatom