Tema: Kiropraktika
Pogledaj jedan post
Old 08.08.2004., 12:45   #31

Adelaide,
Australija ...channel 7, Today Tonight report.


Po cijeloj australiji bilo je mnogo zaljenja na" nasilne kiropractore".
Channel 7, je po cijeloj Australio poslao "svoje bolesnike", zdrave mlade osobe kao i osrednje sa malo osteroze, svi su imali ugradjene kamere kao i snimanje konverzacije.

Skoro svi ti optuzeni "karopraktori", su uzimali x-ray slike/jedan nacin za zaradjivanje?/svaki pacijent je bio kazan da ce trebati dvije godisnje lijecenje , sa uvjerivanjem da ako se ne lijece da ce zavrsiti u invalidskim kolicima".

Isto im je "kiroprakticar" kazao da zato sta je to mnogo posjeta da ih treba vidjeti i unaprijed organizirati njihove posjete da trebaju platiti unaprijet za posjete i neka to srede sa sekretaricom, jer ako plate unaprijed da ce zastedjeti oko 40%.

Trazena svota za taj unaprijed lijecenja se je kretala izmedju $3.000-5.000 i cak su sekretarice imale pripremljene formulare za Banku za posuditi novac.

Eto to je etika i istina o Kiroprakticirima.

Svi koji su bili kod tih "SPECIJALISTA", imali su pregled poslije kod "nezavisnih "Kiropracticira kao i ortopedik i neurologista specijalista .
Samo da bi bili kazani da nije sa njima nista krivo ili u najgorjem slucaju da trebaju samo tri tjedna odmor da im se bolna ledja sama naturalno oporavi.

Pisao sam prije koliko sam ja potrosio na sve "naturalne lijekove kao i specijaliste samo da nisam nista postigao".

Eto sam sam imao prije 10 tjedna Laminektomy...za koju sam bio kazan da su posibiliti samo 50% da cu biti bolje da mogu hodati,trebao sam dva levela L5-L4 & L4-L3 ali isto upozoren da sa obzirom da sam vec imao laminectomy na L5/S1...1972....da se moze i veoma mnogo pogorsati....imao sam ovaj puta kanalno suzenje , kao i dva diska su pritiskala nerve.

U slucaju ako imate bilo kakove neuroloske bolove ili dijagnozu da vam je nesto krivo sa kicmom NI U KOJEM SLUCAJU NE IDITE KITOPRAKTICARU.

Ja sam poslije prve operacije isao radi cijele kicme da dobijem malo pomoci na drugim mjestima ,ali i sam koroprakticar je na koncu priznao da ne moze pomoci bolesniku kao meni.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom