Pogledaj jedan post
Old 04.03.2010., 13:06   #16
a jebiga stari moj , neka ti se sin nauči tući.
ja sam žensko pa sam se potukla s frajerom šakama i onda je bio mir.

u osnovnoj školi su nam dečki bili katastrofa.
gurali su curama prste u guzu preko hlača.
pljuvali u uho. i svašta nešto, no ja i još dve frendice smo bile baš na piku i nas su malo više mrzili jer nismo imale sise i prolazile smo s 5 i bavile se raznim aktivnostima.
stalno su nas verbalno cimali, ali me to nije diralo pretjerano jer sam znala da budu mi sise narasle kad tad.
zajebavali su i neku mladu profesoricu. prijetili joj da će ju "razbit".
pod satovima nismo mogli skoro pa ništa naučiti jer su non stop radili sranja.

svako malo bi završili na razgovoru kod ravnateljice ili psihologa ali nikom ništa.


jednom mi je tako jedan frajer htio gurnuti prst u guzu pa ga je pomaknuo malo dalje i dotaknuo mi picu tak da me je zaboljelo.
refleksivno sam mu skeljila šamar.
na što je on mene udario šakom da sam pala na pod. pred svima.
ja sam se digla... iskreno mi je tad bio pun kurac svega i tako mi je bilo svejedno hoću li letit van iz te glupe u škole u kojoj nitko ali apsolutno nitko ništa nije poduzimao u vezi glede njihovog ponašanja, bilo mi je svejedno hoću li ga ubiti , hoću li završiti u zatvoru ili popravnom domu, hoće li mi zvati roditelje na sastanak...stvarno mi je više bilo svejedno jer sam bila na rubu živaca zbog tog konstantnog maltretiranja.
dakle, digla sam se, skočila na njega, on je pao, ja sam ga primila za kosu , počela sam ga daviti i mlatiti mu glavom o pod.
plakala sam i istodobno ga tukla. bio je tri puta jači od mene. nitko mu se nije od frendova usudio pomoći jer ih je bilo strah.
eto koliko sam bijesna bila.

inače je taj frajer velike probleme radio, u osnovnoj se jedva vukao s dvojkama, a ja sam bila odlikašica i radila u novinarskoj grupi, dramskoj, zboru i svemu i svačemu...

kad je razrednica vidjela što sam napravila upitala me je što je bilo, ja sam joj rekla istinu i otišla sam u wc da pobrišem suze svoje.
nisam nikome odgovarala zbog toga.
niti sam išla psihologu, niti ravnateljici.
bila sam uzorna učenica, nikad nisam radila probleme, tako da je bilo očito da sam imala opravdan razlog što sam stukla kretena.
mislim da je razrednica bila jako sretna što sam to učinila jer to je bilo zadnje što se može učiniti s takvim malim gadom koji me, ah da, više nikad nije taknuo. ni on ni njegovi frendovi.

uglavnom.
kao što rekoh... klin se klinom...

ja nikad nisam izazivala svađe niti sam voljela ulaziti u tučnjavu.
nikad ne bih prva nekoga počela fizički maltretirati, ali sam na neke stvari osjetljiva.
nema meni šta neki balavac dirati pičku niti me lupati šakom.
tu je bila moja granica i dobio je što je zaslužio.
ja se niti najmanje ne kajem zbog toga što sam učinila.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom