Pogledaj jedan post
Old 29.05.2003., 11:15   #24
joj ja isto uvijek imam problema kad je rijec o kupovanju poklona muskima. oduvijek govorim da je sa zenskama puuno lakse. e sad, ima dosta toga sta bi mu mogla kupit, a sad... ne znam ako nosi nakit, neki decki jako vole ogrlice, prstene... ako nosi kapu, mozes mu kupit neku kapu, sad je ljeto, to uvijek dobro dodje, da cuva glavicu ne znam gdje zivis ali vidjela sam da ima u nekim gradovima ona masina za stikanje i onda mozes na kapu ili majicu napisat stagod zelis. mozda mozes smislit nesto neobicno, fora, domisljato sto bi mu stavila na kapu ili majicu, to mi se cini fora, a isto tako ako znas sta slusa mozes mu uzet CD, ili opet majicu na omiljenu grupu, DVD ako ima... moja frendica je svom decku sad kupila onako set kemiska i nalivpero u drvenoj kutijici nekoj... e mozes mu uzet neki veeliki rucnik za plazu ako ima neki luudi ako mu treba novcanik... kajs... bokserice (i na njih mozes neku glupost napisat kao i na majicu, bas dobro!)... ako voli one velike postere sta ima za kupit mozes mu to uzet da upotpuni mjesto na praznom zidu... ili napravi kalendar sa svojom slikom, to ima na dosta mjesta onako plastificiraju... stalak za mobitel... carape! a ako covjek kuha kupi mu pregacu, ha ha ha... e da, ne znam koliko taj tip ima godina, pa sam zato pisala sve zivo sta mi je na pamet palo ili za sta sam se sjetila da je netko nekome nedavno kupio... tesko je kad ne znas nekog bas dobro ali mozes kad se drugi put nadjete na kavi ako ce to bit prije feste, predlozit mu da se malo prosetate i onda kao onako slucajno ga pitas "jel ti se svidja ovo? aaajme vidi ono, meni je to bas super, sta ti kazes?" ali nemoj bit preocita

a sam se raspisala...
 
Odgovori s citatom