Pogledaj jedan post
Old 24.04.2017., 14:23   #89
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
d kao "density", ili malo dublje: "vibration (level"
  • 1d vatra, voda, zemlja, zrak
  • 2d biljke, životinje, kristali
  • 3d ljudi - prva razina gdje osim uma i tijela postoji i "spirit" (duša) komponenta - na toj je razini u kasnijem razvoju dodana mogućnost polarizacije pa imamo orijentaciju na service-to-self i service to others, to jest, negativna i pozitivna. Naš 3d ciklus traje ukupno 75 tisuća godina, odnosno 3 ciklusa po 25 tisuća godina, sada smo na kraju zadnjeg ciklusa.
  • 4d: na toj i 5d razini pozitivna i negativna orijentacija žive kao zasebne civilizacije na odvojenim planetima. Ciklus traje 35 milijuna godina.
  • 5d ciklus traje 50 milijuna godina
  • 6d: 5d- i 5d+ koji su uzdignuti na 6d žive zajedno u jedinstvu i dalje se može napredovati samo kroz suradnju s drugima, pa se negativna polarizacija odbacuje
  • 7d: zadnji razvojni stupanj naše (prve) oktave

"Sotona" je onda vjerojatno glavni ili jedan od glavnih na 5d- razini. Ili je to bio jedan od, ili glavni 4d- "kralj" na Zemlji. Ali s obzirom na jedinstvenu pojavu Isusa u to vrijeme i njegovo veliko značenje, više vjerujem da se je za njega zainteresiralo napredno 5d- biće. Isus je bio pozitivno orijentirano biće na kraju 4d ciklusa i sada živi kao 5d. On je bio "wanderer". To su pozitivno orijentirana bića 4d, 5d i 6d razine, koja su odabrala inkarnaciju u našim 3d tijelima zato da prožive jedinstvena iskustva u našoj krajnje kompliciranoj i teškoj situaciji, i zato da pomognu ljudima, da im pomognu kroz tehnološki napredak da se omogući više vremena za meditaciju i napredak, da im pomognu učiti, liječiti, i slično. Najvažnije, da nauče prave vrijednosti, put do tih saznanja i da se što više ljudi dovoljno razvije da mogu napredovati na viši stupanj na kraju ovog zadnjeg ciklusa na Zemlji na dulje vrijeme.

Bog otac je u svima nama, u svim bićima na svim razinama i jednako u pozitivno i negativno orijentiranim bićima. Svi smo mi dio Stvoritelja, Stvoritelj je u nama, i mi smo Stvoritelj. Ta 6d civilizacija od koje dolaze te informacije uči nas da u drugima vidimo Stvoritelja, da u njima vidimo samog sebe u ogledalu. Svi smo mi božja bića i svi se na kraju razvoja vraćamo Stvoritelju, i svi smo jedno sa Stvoriteljem. "Sotona" je božje biće, on je razina 5d, a put do Stvoritelja je iznad toga još "beskonačan" broj oktava.

Ra - The Law of One, Jesus
ovo sve imam
u koliko je kaplja
ili čak
u manjem od toga...

tako da...
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Odgovori s citatom