Pogledaj jedan post
Old 04.08.2017., 15:11   #66
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Pa to ti i govorim. Referendum je besmislen pravno jer je to upravo porez koji eto nije isti kao što je komunalna naknada, i zato se ne može referendumom na lokalnoj razini srušiti. Da ga odrešuje LS onda ionako nema refendum smisla, jer bi ga ona određivali, i u uvođenju i u postotku, no tome nije tako.
Ne, jer će se vidjeti u čiju kasu ide taj porez, a ne kome će se preusmjeravati.
Drugim riječima, vidjet će se autonomnost.
Ti kažeš da nije isti kao kom. naknada, dok nam država tvrdi da je samo zamjena.

Quote:
A ovo zadnje, što ne Možeš ti sto puta napisati ne, ali porez na dohodak jeste zajednički porez i kao takav je kategoriziran.

To nije pitanje mišljenja, to je činjenica

http://www.porezna-uprava.hr/HR_pore...lica_psrh.aspx
Zajednički! Koji uprihođuje država i redistribuira ga JLS.
Daj ti meni 100 kn, a ja ću ti davati 10 dana po 10 kuna, može? Tvoja je lova, onda ti to valjda nije problem.

Quote:
Petrina je u pravu sa poantom, ali mu ovo nikako ne drži vodu i besmisleno.
Stvar je u toj poanti.

Quote:
Građani ove države su glasali za opcije za koje se znalo da će taj i takav porez uvesti, pa su onda sami sebe oporezovali. Bolna činjenica
Ma daj, bilo bi isto da je i SDP na vlasti, ionako provode isti program konvergencije! Šta je SDP radio prve 2 godine nego provodio makroek. politiku HDZ-a, a nadalje trtljao sa stažiranjima, i ničim više ni spomena vrijednim?
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom