Pogledaj jedan post
Old 05.08.2017., 14:53   #64
Oraško, niti jedan muškarac na ovom svijetu ne bi bio bolji otac mom djetetu od njegovog oca. Ima li u toj tvojoj jednadžbi išta više od ženine rupe?

Znam da je nesretnom tebi teško prihvatiti neke stvari, ali znaj jednu istinu.

Za mnoge od nas možda postoje i bolje opcije (iako, u svom slučaju ne znam što bi to bilo točno, jer mi je ovaj s kojim jesam toliko dobar), ali niti jedan ili jedna osim onih koje smo odabrali nisu vrijedni niti dostojni da bi im se dala šansa.

Nema tog zgodnog, pametnog, bogatog, duhovitom, jebozovnog frajera na svijetu zbog kojeg bih odbacila ili čak počela promišljati sve naše godine, sva zajednička sranja, svu zajedničku sreću i sve ono što smo prošli, a i sve ono što nas čeka u budućnosti.

Naravno da ću prokomentirati i zaključiti da je neko zgodan, pametan, vau jebote kakav lik, ali da ću poželjet saznati kako bi on možda mogao zamijeniti mog muža...Nikada. Barem se nije dogodilo u zadnjih 12 godina.

Ja se ne suzdržavam, u smislu, a u pičku materinu ne smijem se družiti sa super likovima, jer možda ću pokleknuti. A-a. Stvarno, vjerovao ti ili ne, ne želim zamijeniti ovog svog novijim ili boljim modelom.

Ljudi nisu auti ni 500 kuna. Dao ti svemir da nađeš ono što su mnogi od nas, koje ne razumiješ, našli
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom