Pogledaj jedan post
Old 04.09.2017., 10:45   #488
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
...meni zanimljivo koliko samo puno ljudi tu na forumu pise da se ne uklapaju i da su drugaciji...ispada da se samo manjina uklapa u ovaj postojeci sistem.
Mi ovakvi, drukciji, zapravo smo vecina. Pa bi stoga bilo logicno da budu i neke promjene, svijeta na bolje, nama na dobrobit...ali nazalost, koliko vidim oko sebe, to izostaje.
Mislim da je to jer dobar dio ovih "nasih" jos se pokušava iklopit u socijalno/društvene norme i ne iskakati iz mase jer smo mi takav narod da se na iskakanje iz mase kaznjava porugom i zlocestim komentarima i zato ne krivim nikoga ko kaze da je "drugaciji" al ga nikada ne bi svrstao u taj kalup. Mogu poci samo od sebe svaka stvar koju sam prije radila protiv svoje volje bila radi toga "sta ce selo reci" sad kad sam starija i mudrija zaboli me čuna za te iste ljude nit me hrane nit me financiraju nit su mi dragi niti su ikakav a kamoli bitna komponenta u zivotu. Al to je nesro sto svatko sam mora otkriti ne bi možda prije par godina ni ja bila sposobna prokljuviti snagu tih rijeci. Sto je netko gore rekao netko skupi hrabrost zivit svoj a ne tudji zivot prije ili kasnije. Neki nikad.


Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom