Pogledaj jedan post
Old 12.09.2017., 22:39   #25
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Da i umire 99,99% mogao bi rec da je do bosiljka, mozda. Ovako bas i nije neka mala sansa pa da zakljucujes kako je do njega.

Meni su ocu prognozirali polakrazi zivot "na raku" nego stoje imao. Nije se prevse bakcao ni sluzbenom medicinom, a alternativu organski mrzi.

Sve je to nedovoljno za donosenje nekih zakljucaka...
Ono oko 20% odnosi se ne na sve oboljele tom boleśću, nego na lijećene (kod te konkretne bolesti) klasićnom medicinom.
Svatko donosi zakljućke prema svom znanju i iskustvu a svatko ima drugaćije. Mene nećeś nigdje vidjeti da ću napisati negdje, da će neśto nekome na 100% pomoći u nećemu jer znam żivot (da ne duljim).
Eventualno ako npr znam za neśto śto je do sada svim pomoglo, mogu to preporućiti drugim rijećima: "do sada je svim pomoglo", kao npr Amol na żelućane tegobe ili Homeovox na grlo. Jedna sadaśnja zvijezda estrade (pjevaćica) je bila u mojoj grupi i radi svog glasa, struna, savjeta strućnjaka itd dugo je odbijala primati ovo drugo za grlo.
Dok jednog dana nije jej ozbiljnije "zaśkripjelo" sa grlom pa je uzimala i bila je nevjerovatno iznenadjena i hvalila.
Ćak mi je rekla, da se nebi priznala da je to uzela, da joj nije pomoglo

ALI niti za to neću nikome reći da će mu to na 100% pomoći, jer kao śto uvijek tvrdim a i ovdje na forumu "svatko je drugaćiji".

Razumijem Tvog Oca, jer svatko ima pravo da neśto akceptira ili ne.
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ne. mislila sam na dvije strane liječenja- alternativno i suvremeno. smataram kak obje imaju svoje dobrobiti kao i loše strane i ne treba baš sve slijepo slijediti i isto tako slijepo odbacivati.

općenito na korištenje lijekova, preparata, biljaka... sve ima svoju dozu.

Istog sam miśljenja. Ali prije ovo śto si sada napisala nisam naslućivao iz Tvojeg prvog (ili dva -ne sjećam se) posta, zato me tjeśi da si to napisala, da ne trebam viśe objaśnjavati neke stvari, koje sada vidim da znaś

Općenito nema u zivotu boljeg od "zlatne sredine"

Najbolja a i najsladja
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom