Pogledaj jedan post
Old 24.03.2004., 12:50   #36
Quote:
Gospon Pes kaže:
Da samo doktori...
U Njemackoj prije pobacaja moras u nekakvo savjetovaliste, ne znam ni ja koji vrag, a tamo te psiholozi valjda probaju odgovoriti i ako i nakon razgovora jos ostanes kod svoga, onda dobijes potvrdu da si bila kod njih i natrag ginicu...
Jedna poznanica je odlucila pobaciti i najprije su u tom savjetovalistu s takvim prezirom s njom razgovarali da se osjecala ko crv, ali rekla mi je da je bilo preiskreno da bi bila puka psiho metoda da se predomisli. Nije odustala, pa je kod ginekologa dozivjela mrgudan prijem i pobacaj na zivo...
Jest on njoj dao nesto lokalno, ali nije pricekao da djeluje i dok je proradilo, vec je bilo gotovo, a ona dobro osjetila...

Dakle, nije samo u HR tak.
ja odavde malo drugacije iskustvo.

Pratila sam prijateljicu ( osobno sam protiv abortusa ali to svoje misljenje sam taj dan zadrzala za sebe, nista joj ne bi pomoglo).

Dosla je jednu vecer, sjela i pocela plakati. Nije udana nije u nikakvoj vezi, zatrudnila na odmoru u drugoj drzavi s tipom kojeg je tamo upoznala.

Kako nema svog ginekologa ovdje ( bila prosle godine kod jednog, lose iskustvo i vise nije odlazila na preglede) odvela sam ju svojoj doktorici, drugi dan je bila narucena u maloj ginekoloskoj klinici u blizini, ista doktorica je napravila zahvat.

Anestezija tj. uspavali ju, nista nije osjetila. Fizicki barem ne.

Da napomenem da za ovo nismo koristili veze ni plave kuverte ili nesto tome slicno.
Winona is offline  
Odgovori s citatom