Pogledaj jedan post
Old 13.07.2008., 00:14   #11
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Na ovo boldano mogu samo reć hahahaha... Pa da je ta raketa gurala Apollo s kojim su oni letjeli isti taj Apollo raspao bi se nakon 10 metara.
Ajde molim te. Jel imaš kakve podatke koje bi ukazivali na raspad letjelice npr. testovi iz zračnih tunela. Inače ta raketa je koliko puta ispitavana, a i sam Apollo je.

Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
A ovo da nije bilo ničeg interesantnog... Pa su davali masne pare za kojekakve sonde i šta ti ja znam šta sve ne, a mogu po tebi otić gore kad god požele. I nema te sonde koja može nešto obavit bolje od čovjeka. A mjesec je preispitan uzduž i poprijeko. Ali sa sondama. Pa šta ne odu gore opet. Ne mogu ni sad otić gore, a '69 nisu mogli pogotovo.
Te sonde služe za mapiranje Mjeseca. Koji idiot će trošiti milijarde na let s ljudskom posadom kada može poslati sondu za par milijuna?
BTW. sonde se neprave za masne pare već su one čista jeftinjara naspram ljudske posade.

Mjesec je ispitivan i s ljudskom posadom i s sondama.

Sada namjeravau ponovno(Ne samo SAD), ali ovog puta će ostaviti bazu na njemu.
Sada trenutno nemogu otići na Mjesec jer nemaju više Saturn V, a bome niti landere. Sve su ih potrošili tak da treba prvo napraviti nove.
srki is offline