Pogledaj jedan post
Old 21.01.2013., 12:35   #67
Quote:
Ministar obrane Ante Kotromanović odlučio je pod svaku cijenu da Zrakoplovno-tehnički centar Velika Gorica bude nositelj remonta helikoptera Mi-8, doznali smo u MORH-u. To znači da će ZTC odabrati partnera ili više njih s kojim će sklopiti posao remonta za prvih šest helikoptera Mi-8 ove godine.

Očekuje se kako će ZTC preuzeti na sebe više od 30 posto svih radova na helikopterima u suradnji sa partnerima što je svakako vrlo značajan prihod u vrijeme kada je tvrtka u gubicima desetak milijuna kuna. Prema tome, MORH neće raspisivati poseban tender već će dodjeliti posao državnoj tvrtki od posebnog interesa, a ona će pronaći podizvođače.

To je zakonski utemeljeno člankom 10. stavkom 3 Zakona o javnoj nabavi koji se nadovezuje na Uredbu o javnoj nabavi za potrebe obrane i sigurnosti (NN90/2011) donesenu u srpnju 2012. Na pitanje smatrate li da ZTC ima kapaciteta i mogućnosti sudjelovati u remontu zrakoplova MIG-21 sa inozemnim dobavljačem dobili smo odgovor: "ZTC razmatra mogućnost sudjelovanja u remontu zrakoplova MIG-21, ali sve ovisi o popunjenosti naših kapaciteta, uzimajući u obzir ostale naše aktivnosti na radovima za PP sezonu".
http://www.defender.hr/republika-hrv...odizvodaci.php
__________________
Ja sam disleksičan!

Zadnje uređivanje Hollow Point : 21.01.2013. at 14:01.
darkwood is offline  
Odgovori s citatom