Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 17:06   #67
Quote:
samoodbrana kaže: Pogledaj post
ako židovi i muslimani imaju pravo "obrezivati" svoju djecu što objektivno šteti njihovom zdravlju i uzrokuje cjeloživotne probleme s kroničnim upalama određenog organa u čak 30% onih koji su podvrgnuti takvoj operaciji , zašto mi ne bismo imali pravo odlučivati u ime svoje djece. na kraju krajeva zašto tebe briga za zdravlje dalminističke djece. mi mislimo da je uzimanje tuđih organa nemoralno i neprihvatljivo , i mislim da nismo jedina takva religija , Jehovini svjedoci se protive čak i transfuziji krvi , što mi u nekim iznimnim slučajevima čak dopuštamo.
Interesantno, al gle, tebi je očito nepoznato da je stav Js oko transplantacije organa neutralan, time onda nije usporedba s ovdje navedenom crkvom koju bi se moglo priupitati zar ne zna da je transfuzija svojevrsna transplantacija, da da medicina "krv" naziva tekućim organom, sad to nešto da se ljudi zamisle, ne, vi ste kontra transplantacija ali u pojedinim slučajevima ju ipak dozvoljavate, pravno gledano niste na čisto s odlukom.

Drugom riječi, ukoliko je transplantacija npr. srca, bubrega , nemoralno , a onda je isto tako nemoralno i uzimanje tuđe krvi.

Pravno gledano, jelte.
Pravi Život is offline