Pogledaj jedan post
Old 22.01.2018., 08:04   #5115
Quote:
moja sloboda kaže: Pogledaj post
I ja se pridružujem sa dva pitanja za Mekta, ako sam dobro zapamtila Domusplus je izvođač.
Da li ste na finalnom sastanku nakon dobivanja građ. dozvole prilikom biranja fasade imali kakvu projekciju da si to sve skupa lakše predočimo?
Što se tiče nadzornog da li oni imaju svog nadzornog za kuću, pokušavam se sjetiti, znam da treba za temelje, ali za kuću nisam sigurna.
Hvala unaprijed.
Tako je.
Sto se tice projekcije, ne znam oni inace imaju nesto, no buduci sam baratam CAD alatima i renderiranjem nisam stigao niti trazio da mi oni dodatno na finalnom sastanku demonstriraju. Ja sam kucu projketirao do najstinijeg detalja skupa sa namjestajem i komplet uredenjem tako da gotovo nisam imao nepoznanica. Pri odabiru boje fasade sam znao koja ce biti pokazali su mi ton kartu, rekao sam sto treba i to je to.
Ako zelite bar malo vidjeti odnose boja savjetujem slijedeci link:

http://www.aluplast.net/de/produkte/...d=169181169181

Sto se tice nadzora, ne mogu oni imati svoj nadzor pa to bi bilo protuzakonito, da nadzires sam sebe i da kazes da, sve sam ok napravio.
To mora biti treca strana, vama je u interesu da bude sto vise tamo i da nadzire sto se dogada. Realni problem je da vecina nadzora nema pojma o montaznoj gradnji tako da se i moj cudio kao pura dreku i filozofirao o irelevantnim stvarima, no eto promaklo mu je da na temelju nije bio ostavljen otvor za ulaz instalacije vode u kucum (koji opet nema veze sa montaznom gradnjom)
Jedan je nadzor za cijeli proces gradnje temelj i kuca, kad ste prijavili pocetak gradnje to je to, morate imati nadzor.
Mekto is offline