Pogledaj jedan post
Old 03.08.2007., 21:05   #87
Quote:
Potala kaže: Pogledaj post
A fotke isfotošopiranih manekenki po netu kelje i dive im se škiljavi vječno suhi nerdovi koji, kad napokon dobe priliku da umoče, ne mogu održati erekciju jer 3-D dama preko puta njih nije savršena, a nema ni CTP s "brazilkom" (hmm, jesi li nam to ti, bez uvrede?).

Mislim, komentar ti je totalno bez veze. Kao prvo, ja sam se našalila - što je camudungo, kojem je šala bila upućena, em prihvatio, em se nadovezao.
Kao drugo, mogao si primijetiti da sam u citatu ostavila prve dvije fotke, koje su photoshopirane baš cijele - cijela koža, obrisi, kosa, šminka, svjetlo...baš sve. Treća izgleda puno prirodnije i na njoj se vidi da je iznimno lijepa.

A kak si samo skužio da sam jedna od onih koje nikad neće izgledati kao ona, ti si neki Einstein, a?

No, ne želim dalje opstruirati temu, ovo je bilo samo da ti kažem da si se totalno bezveze sašio na moj post i promašio ceo fudbal.
pa da sam suh i nisam (ali hvala na brizi) a i ne čitam misli već samo rečenice. a u rečenici je stajalo da je adriana ukrašena photoshopom što je trebalo aludirat na njezinu neljepotu a ja zaista ne vidim šta je smiješno u tome da se netko prosječan ruga "čišćenju" fotke nekoga tko je iznimno lijep .

u svakom slučaju, djelomično si u pravu - više ne održavam erekciju na ovakve kao ti (bilo još kako pa prošlo), sada se posvećujem onima koje to zavređuju. a ti nikada neces saznati kako je to kad je k...c u erekciji.

no šalu na stranu, ti si napisala nešto što je dalo naslutit kako adriana nije prirodno lijepa, ja sam ti odgovorio, ti si sebi skočila u usta (olfo si sad i sama rekla da je "iznimno lijepa" s čime se definitivno kosi taj tvoj prijasnji komentar), čemu sad baljezganje i ljutnja?
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom