Pogledaj jedan post
Old 04.08.2007., 02:14   #89
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
pa da sam suh i nisam (ali hvala na brizi) a i ne čitam misli već samo rečenice. a u rečenici je stajalo da je adriana ukrašena photoshopom što je trebalo aludirat na njezinu neljepotu a ja zaista ne vidim šta je smiješno u tome da se netko prosječan ruga "čišćenju" fotke nekoga tko je iznimno lijep .

u svakom slučaju, djelomično si u pravu - više ne održavam erekciju na ovakve kao ti (bilo još kako pa prošlo), sada se posvećujem onima koje to zavređuju. a ti nikada neces saznati kako je to kad je k...c u erekciji.

no šalu na stranu, ti si napisala nešto što je dalo naslutit kako adriana nije prirodno lijepa, ja sam ti odgovorio, ti si sebi skočila u usta (olfo si sad i sama rekla da je "iznimno lijepa" s čime se definitivno kosi taj tvoj prijasnji komentar), čemu sad baljezganje i ljutnja?
Ajme meni, koji si ti lik
Ja sam napisala da je fotka jako fotošopirana, što je trebalo aludirati na to da je fotka jako fotošopirana i ništa više. Osim što je uletilo kao (možda nekome) duhovita doskočica.
Ti si taj koji upisuje u moje riječi značenje i aluzije kojih tamo nema. I onda kad ti objasnim, kažeš mi da lažem. Jer se moj komentar kosi s tvojim viđenjem mojeg prvog komentara. Ti si mi napisao što mislim, ja sam to porekla pa to znači da si skačem u usta
A sad i znaš kako izgledam i kakva mi je seksualna budućnost.
Ma koji Einstein, pa ti si Gandalf
Potala is offline  
Odgovori s citatom