Tema: Celibat
Pogledaj jedan post
Old 07.12.2008., 08:58   #19
Quote:
Yivanmukta kaže: Pogledaj post


Prakticirao sam ga neko vrijeme (par godina...) u vrijeme kada sam bio u naponu snage i moram priznati da ga se u duhovnom smislu nemože zanemarivati.

S obzirom da si žena nisam siguran koliko ćeš biti u stanju razumjeti ovo što pišem, ali pokušaću. (Iz iskustva znam da žene i muškarci sasvim različito funkcioniraju u toj situaciji...s obzirom na biološke razlike )
odlično Yivan, hvala ti na ovako iscrpnom izvještaju, ajmo reći da je to baš ono kako sam si zamišljala cijelu priču oko celibata.

što se tiče razumijevanja, nastojim koliko je god to moguće razumijeti, bez obzira na biološke razlike između žena i muškaraca. no za očekivati je da se sublimacija, na poslijetku i uzdržavanje od orgazma različito odražava na krajnji ženski psiho - kemijski rezultat.. na poslijetku, život ovisi o muškom orgazmu, o ženskom baš i ne



Quote:
PS.
Imam 6 djece i više nisam u celibatu. No neka vrata koja sam u toj fazi svojega života otvorio nikada se poslije toga nisu zatvorila...(Bogu hvala)

preedivno
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom