Pogledaj jedan post
Old 08.02.2011., 00:10   #54
Quote:
melisa kaže: Pogledaj post
Dr.hoting active f šampon je meni osobno bio jedno lijepo otkrice za "preporod kose" obnovio mi je strukturu vlasi,nahranio kosu svim mogucim sastojcima i vitaminima,kosa je dobila na volumenu, primjetila sam pomak kod rasta kose, jer svi ti odabrani sastojci su za intenzivno liječenje loše kvalitete kose, ili oštećene osim toga predivno miriše, lijepo zapjeni kosu, ima ga dovoljno nije skup . Nedavno sam ga tražila u dm-a da ga kupim, no povukli su ga iz prodaje.
Dkle kupila sam kron šampon koristim ga tek nekoliko dana, a zadovoljna sam . Dakle ako želite pomoći svojoj kosi def. kupite preparate tipa ovo što sam ja kupovala i koristila

Pošto sam prije godinu-2 prestala s mijenjanjem šampona jer mi se od 95% njih mastila kosa stalno kupujem isti pa više nisam ni upućena što je novo zanima me gdje ima za kupiti kron šampona i kako im se kreće cijena?
Puštam kosu već dulje vrijeme, ali presporo raste ... šišam se svaka 2 mjeseca (vrhove), ali imam osjećaj kao da mi frizerka uvijek ošiša i to malo što mi naraste, ne znam više kako bih ubrzala stvari malo.
Unaprijed hvala
Zmej is offline  
Odgovori s citatom