Pogledaj jedan post
Old 16.10.2007., 09:19   #16
Quote:
Ollantay kaže: Pogledaj post
Curke, otvaram temu, ali ako vec postoji, sorry. Navigajte me onda.
Dakle,u 33. tj. sam. Do sada sam imala trudnocu za pozelit, nikakve probleme ni tegobe, sve 5. Do danas. Nalaz urina i brisa - streptokok grupe B. Smracilo mi se. Malo sam pogledala po netu o tome, nije me uopce utjesilo, dapace.
Dobila sam amoxil 500 mg, Canesten vaginalete, Klimicin kremu i Lactogyn. U panici sam od toga sto je streptokok opasan za bebu ako se u porodjajnom kanalu zarazi tom sugavom bakterijom.
Ima li tko koju rijec ohrabrenja?
Ollantay,ne brini,ja sam imala streptokok u trudnoći.Dobro je što su ti ga ne vrijeme otkrili.Ja sam također bila sva isprepadana,jer su mi rekli da je opasan jer za vrijeme poroda može prijeći na bebu,pošto je na grliću maternice.Dobila sam amoxil i vaginalete.Nakon terapije sam ponovo išla na bris i streptokok se povukao,ali sam ipak kad sam došla u bolnicu 2 sata prije poroda dobila prvu inekciju pa za vrijeme poroda drugu i treću.Nemam pojma više kojim redom su išle,jer sam bila zaokupirana trudovima.Uglavnom kad dođeš roditi naglasi da si imala strptokok makar ti to vjerovatno i piše u povjesti bolesti.Al ti svejedno reci zbog tih inekcija.bebu su nakon poroda testirali i sve je bilo ok,evo je sad skakuće po meni
fire is offline  
Odgovori s citatom