Pogledaj jedan post
Old 04.10.2011., 20:10   #228
Bravo za Vip. Opet magla.

Krajem prošle godine uzeo sam 1GB za 50kuna na onoj promociji "pola cijene zauvijek". Potpisao na 12mj., mislio sam dosta mi je 1GB, imao sam i drugih opcija za net, ali svejedno sam provjerio jel mi popust 50% vrijedi ako idem na neku drugu tarifu. Usmeno od SZK - da, vrijedi, npr 5GB za 100kuna, samo nazovite nas i mi prebacimo nema frke. Nema frke.

I sad bi mi zgodno došao neki veći paket, ali pošto ne visim na vipovim stranicama baš često nisam ni znao da idu nove tarife. Koje su korak naprijed u prvom redu zbog tog "flata", ali s onim "pola cijene zauvijek" može se obrisati nešto.

Znači, potpišem na 12 mjeseci uz caku popusta "zauvijek" koji usmeno potvrđeno vrijedi i za druge tarife ali već nakon 7 mjeseci odoše te tarife u vječna lovišta i mogu se ja sad slikat. Ustvari, mogu i dalje plaćati 50 kuna za 1GB i paziti da ga slučajno ne prekoračim.

Jasno mi je da oni imaju pravo na to, ali nije naodmet podsjetiti još jednom kako se mažu oči potrošačima u tim promocijama. A nekakva promocija je, kako su mi ekskluzivno rekli iz SZK da bi malo umirili moj promukli bijes, u planu i krajem ove godine.

Jedini razlog što ovaj stick nije smrskan o unutarnji zid najbližeg vip centra je to što sam zadovoljan kvalitetom usluge. Naravno govorim o vipu, ne o carnetu. A i nije zgorega imati stick pa da se ne mora potpisati novi ugovor na 12/24/4ever/itd.

A ako dođe opet 50%, 100 kuna za 15GB bi moglo biti primamljivo i eto me opet u novom ugovoru.

Tako je to eto.

Sve u svemu, ako netko iz vipa čita ovo - pokrenite tu akciju što prije i popravite stvar. Jer neće ni ovce čekati.
jedno slovo is offline  
Odgovori s citatom