Tema: Akne #2
Pogledaj jedan post
Old 06.03.2012., 18:42   #262
Da se pridruzim i ja ovoj temi . Mucim se sa bubuljicama od puberteta. Nemam akne prave ni oziljke ali sam vecito u bubuljicama, miteserima i koje kakvim ekspozijama po licu. Od 18-te pijem diane pilule, sada je tacno 10 godina od kad sam pocela. Prekidala sam pre 3 godine na 3 meseca i bolje da sam umrla.
Pre pola godine odjednom su diane nestale sa trzista kod nas pa sam privremeno presla na logest. Lice koma ja odmah u depresiju. Sada sam se vratila na diane i ne nameravam da prekidam do kraja vecnosti.
Koristila sam antopar gel po preporuci najboljeg dermatologa u Beogradu u kombinaciji sa antibioticima. Spalilo mi se lice i iako je delovalo morala sam da odustanem jer je bilo strasno. Kada pijem antibiotike za bilo sta lice mi sine.
Koristila sam vichy , sebamed, niveu, loreal -sve sto se moze naci za problematicnu kozu. Rezultati jadni.
Isla sam kod kozmeticara ali lice mi bukne nakon tretmana jos gore i kad prodje par dana umesto da bude cistije nuklearno eksplodira kao da sam izasla iz rata!
Sada sam uzela neku organsku sivo belu glinu da probam sa maskom. Trazila sam spirulinu po preporuci devojke sa ove teme-ne postoji u Bg!
Cini mi se da sto vise negujem i mackam sve je gore. Parenje kamilicom mi rasiri bubuljice i po vratu. Jedino sto mi malo pomaze je umivanje sapunom najobicnijim. Vise ne znam sta da radim.
0106 is offline  
Odgovori s citatom